člen. číslo: 
PIN:   
 

 Ukončení akce

„NA SELSKÉM DVORKU“

Vážení členové HollandiaClubu,

společnost Hollandia pro Vás připravuje řadu příjemných novinek, které Vám budeme postupně oznamovat.

Z důvodů přípravy zcela nového členského klubu s novými výhodami a dárky, jsme nuceni postupně některé pro Vás známé činnosti utlumovat a tak dát prostor pro přípravu nových věcí, které Vám brzo začneme oznamovat.

Proto musíme ukončit HRU NA SELKÉM DVORKU a to ke dni 31. Května 2016.

Jestliže máte nasbírané omalovánky a chcete získat dětské tričko, pošlete nám sadu nebo sady omalovánek nejpozději do 31. května 2016, abychom pro Vás vše zpracovali a připravili k Vaší spokojenosti. Po tomto datu již nebude z provozních důvodů Vámi zaslané sady ani objednávky dětských triček za sady omalovánek uspokojivě vyřídít. Rozhoduje poštovní razítko na obálce! Tak si jej, prosím, pohlídejte, ať vše stihnete :-).

Možná jste si všimli, že na nových obalech Selských BIO jogurtů nejsou omalovánky - tak po přechodnou dobu je můžete nahradit následovně:

jeden obrázek ze sady lze nahradit 10-ti kusy papírových segmentů z řady Selských BIO jogurtů HOLLANDIA (zadní strana bez omalovánky) 

jeden obrázek ze sady lze nahradit 10-ti kusy výstřižků rožku z BIO BiFi Drinků HOLLANDIA. 

V jedné sadě omalovánek tedy můžete nahradit rovnou DVA OBRÁZKY ke čtyřem omalovánkám, abyste měli sadu kompletní.

Děkujeme Vám za pochopení.

Již nyní se můžete těšit na nové aktivity! Více informací se dozvíte v průběhu května na našich webových stránkách. 

 

Pěkný den přeje

Váš HollandiaClub

________________________________________________________________

Každý člen, jenž nám se svými víčky zasílanými k výměně za Groše, pošle sérii vybarvených omalovánek z produktů HOLLANDIA, obdrží od HollandiaClubu jako dárek pěkné dětské tričko (velikostní tabulku najdete zde v dětských velikostech S, M, L, XL, XXL pro děti ve věku 3-12 let). Toto tričko samozřejmě najdete i v nabídce dárků klubu za Vaše Groše.

Jelikož členem HollandiaClubu se můžete stát až od 15-ti let, je třeba za své potomky zasílat omalovánky pod členským číslem jednoho z rodičů.

Podmínkou zařazení je opět aktivní činnost člena klubu, vyjádřená získáním minimálně padesáti Grošů za zaslaná víčka v posledním půlroce před odesláním omalovánek (bonusové Groše nebudou pro účely této hry počítány – jde pouze o Groše získané za víčka z produktů vyrobených v Hollandia Karlovy Vary s.r.o.!).

*Doposud bylo možno získat omalovánky z produktů BiFiDRINKů i BIO jogurtů selských. Jelikož BiFiDRINKy prošly inovativní změnou a již na nich nenajdete obal, který má na vnitřní straně omalovánku, sestavili jsme pro Vás informace, jak dokompletovat původní omalovánky, které jste stihli nasbírat, ale netvoří ještě sadu, případně jak můžete kompletní sady omalovánek zasílat, aby Vám byly uznány a získali jste tak dětské tričko. 

Šance získat dětské tričko s motivy zvířátek, nebo s motivy přátelských bakterií (rozlišeno dle velikostí dětského trička) jsou následující: 

Sady omalovánek lze různě kombinovat:

1/ sada nasbíraná pouze z obalů BiFiDRINKů, musí být složena ze sedmi různých omalovánek (možno nahradit jeden kterýkoliv obrázek žolíkem/nebo také deseti výstřižky rožků z nových BIO BiFiDRINKů, viz. níže)

2/ sada nasbíraná pouze z obalů BIO jogurtů, musí být složena ze šesti omalovánek (možno nahradit jeden kterýkoliv obrázek žolíkem)

3/ sada nasbíraná z obalů BIO jogurtů i BiFiDRINKů musí být složena ze sedmi omalovánek (možno nahradit jeden kterýkoliv obrázek žolíkem)

 

Jestliže máte nasbíráno například již 6 obrázků z BiFiDRINKů HOLLANDIA a chybí Vám jeden obrázek pro úplnou sadu 7-mi kusů k získání dětského trička, můžete tento jeden původní obrázek nahradit deseti kusy výstřižku rožku se symboly klubu z jakéhokoliv obalu nového BIO BiFiDRINKu HOLLANDIA

Těchto deset kusů rožků z nových obalů BIO BiFiDRINKů bude sloužit také jako „žolík“ místo jedné omalovánky za původní obal BiFiDRINKu HOLLANDIA

Žolíka jste měli možnost najít v limitovaných edicích na produktech: BIO jogurt selský 400 g "Jaro na statku" a Jogurt selský bílý 500 g s Bárou Špotákovou. 

POZOR! Obaly z nových BIO BiFiDRINKů nebude prozatím možno samostatně využít pro získání dětského trička v akci „Na selském dvorku“.

Lhůta na zpracování a expedici objednávek je max. 60 dní!

Nekompletní sady omalovánek nebudou bohužel akceptovány a budou automaticky vyřazeny!

 

 

Česky     Slovensky
PROBÍHAJÍCÍ AKCE
 
 
www.vltava.cz eshop.tescoma.cz www.huskycz.cz drento.cz www.litex.cz www.hollandia.cz www.garry.cz