člen. číslo: 
PIN:   
 

  

Vážení členové Hollandia Clubu,

někteří z Vás již zaregistrovali, že původní Hollandia Club, tak jak jej znáte po dlouhá léta, postupně ukončí svou činnost, aby dal prostor novému modernímu Hollandia Clubu, který pro Vás společnost Hollandia Karlovy Vary, s.r.o. připravila. Nový club zachovává tradici odměn za věrnost a přízeň. Systém získávání bodů je ale rozdílný, v duchu aktuálních trendů. O novém Hollandia Clubu a jeho fungování se dozvíte více informací na www.hollandia.cz/club

Prosíme, věnujte pozornost důležitým termínům, které by vám neměly uniknout.

Akce „Na selském dvorku“ končí ke dni 31. května 2016, jak jsme Vám již dříve oznámili. Po tomto datu nebudeme přijímat a zpracovávat žádné objednávky dětských triček za omalovánky (rozhoduje razítko pošty na obálce).

Víčka od jogurtů můžete sbírat a zasílat do původního HollandiaClubu do 18. září 2016. Za zaslaná víčka do 18. 9. Vám budeme připisovat Groše na Váš členský účet, které budete moci proměnit za dárky v původním HollandiaClubu. Rozhodující je razítko pošty na obálce, proto Vás prosíme, hlídejte si datum odeslání, abychom Vaše zásilky mohli vyřídit k Vaší spokojenosti.  

Vybírat dárky a objednávat je uplatněním Grošů v původním Hollandia Clubu můžete do 30. září 2016. Nezapomeňte zadat objednávku včas, po tomto datu již nebude možné nastřádané Groše uplatnit. Objednávky budou uzavřeny a expedovány do 30. října 2016.

Původní HollandiaClub ukončí svou činnost ke dni 31. října 2016. Členské účty budou uzavřeny, stejně jako e-mailová komunikace a Call centrum, a věrnostní program bude kompletně v rukou nového Hollandia Clubu s novým provozovatelem, který naleznete na http://www.hollandia.cz/club/.

Prosíme, sledujte www.hollandia.cz/club, kde budou postupně zveřejňovány nové informace. Již nyní můžeme prozradit, že tento podzim bude spuštěn nový způsob odměňování za nákup produktů značky Hollandia. Body budete moci získat při zadání kódu z pod víček jogurtů. Vše online a bez nutnosti chodit na poštu. Těšíte se?

 

Děkujeme za Vaši dlouholetou přízeň, kterou jste nám zachovali, a věříme, že Vás nové výhody v novém Hollandia Clubu potěší.

 

Za celý realizační tým původního HollandiaClubu

Vaše

Tereza a Patricia

Česky     Slovensky
PROBÍHAJÍCÍ AKCE
 
 
www.vltava.cz eshop.tescoma.cz www.huskycz.cz drento.cz www.litex.cz www.hollandia.cz www.garry.cz